Kolejna piękność, same zajączki na kartkach, pozdrawiam.
Super kartka. W jaki sposób podklejasz kanwę, że ma takie ładne wykończenia i się nie strzępi? Pozdrawiam serdecznie
Kanwę do kartonu przyklejam arkuszem samoprzylepnym a potem wycinam wykrojnikiem. Wykrojnik mocno dociska brzegi kanwy więc nie strzępi się.
Dziękuję :)
Śliczna kartka wyszła z tym hafcikiem :) Pozdrawiam ciepło
Miło mi będzie jeśli zostawisz ślad po sobie - za każde pozostawione słowo dziękuję.
Kolejna piękność, same zajączki na kartkach, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńSuper kartka. W jaki sposób podklejasz kanwę, że ma takie ładne wykończenia i się nie strzępi? Pozdrawiam serdecznie
OdpowiedzUsuńKanwę do kartonu przyklejam arkuszem samoprzylepnym a potem wycinam wykrojnikiem. Wykrojnik mocno dociska brzegi kanwy więc nie strzępi się.
UsuńDziękuję :)
UsuńŚliczna kartka wyszła z tym hafcikiem :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło