Trudny haft a kolory przed Tobą,pozdrawiam.
Piękny postęp.
Cudny kocur będzie!
Lubisz trudne wyzwania, haft nie należy do łatwych i jest śliczny. :) Pozdrawiam ciepło
Niesamowity będzie ten haft! I dobrze Ci idzie, systematycznie przybywa xxx. Pozdrawiam serdecznie
Miło mi będzie jeśli zostawisz ślad po sobie - za każde pozostawione słowo dziękuję.
Trudny haft a kolory przed Tobą,pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńPiękny postęp.
OdpowiedzUsuńCudny kocur będzie!
OdpowiedzUsuńLubisz trudne wyzwania, haft nie należy do łatwych i jest śliczny. :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Niesamowity będzie ten haft! I dobrze Ci idzie, systematycznie przybywa xxx.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie