Podziwiam. Ja nigdy nie miałam do tego ręki :)
Miło mi będzie jeśli zostawisz ślad po sobie - za każde pozostawione słowo dziękuję.
Podziwiam. Ja nigdy nie miałam do tego ręki :)
OdpowiedzUsuń