W zabawie u Katarzyny - tu zasady
Wesoła i sliczna kartka z zajączkiem, pozdrawiam.
Fajny haft , będzie miała jak nic za rok 12 kartek do wysłania!!Pozdrawiam
Jakiż uroczy zajączek i śliczna kartka :) Pozdrawiam ciepło
Słodki zajączek.
Prosta i słodka :)
Fajny ten kicaj
Miło mi będzie jeśli zostawisz ślad po sobie - za każde pozostawione słowo dziękuję.
Wesoła i sliczna kartka z zajączkiem, pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńFajny haft , będzie miała jak nic za rok 12 kartek do wysłania!!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Jakiż uroczy zajączek i śliczna kartka :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło
Słodki zajączek.
OdpowiedzUsuńProsta i słodka :)
OdpowiedzUsuńFajny ten kicaj
OdpowiedzUsuń